Ako ušetriť na nákupoch

Ako ušetriť na nákupoch

Niektorí ekonómovia tvrdia, že kríza už pominula, no iní im oponujú, že tomu tak nie je a kríza stále pokračuje. Nech je tomu už akokoľvek, ušetriť nejaké eurá pri nákupoch sa vždy oplatí.

Na Slovensku nie je situácia vôbec ružová. Vysoká nezamestnanosť, nízke zárobky, vysoké ceny. Ľudia majú často hlboko do peňaženky, a preto často rozmýšľajú, kde nakúpiť lacnejšie. Riešením je burza či bazár, kde sa dá skutočne kúpiť čokoľvek snáď okrem základných potravín.

Chcete kúpiť auto? Je tu auto burza. Túžite po digitálnom fotoaparáte za dobrú cenu? Nájdete ho vo foto burze. A takto by sa dalo pokračovať ďalej od oblečenia, cez elektroniku až k realitám.

Výber na internetovej burze je veľmi veľký, nachádzajú sa tu desaťtisíce inzerátov prehľadne rozdelených do kategórií a podkategórií. Nájdete tu veci nové a viac či menej používané. Od toho sa odvíja aj ich cena, no určite tu vždy nakúpite lacnejšie ako v obchode. Napríklad plne funkčný päť ročný sklokeramický sporák, ktorý bude spoľahlivo slúžiť ešte dosť dlho, kúpite len za tretinovú cenu, čím ušetríte aj do 200 €. No neoplatí sa to?

Bazár však nie je určený len pre tých, ktorí chcú nakupovať. Bazár by určite nemohol fungovať bez tých, ktorí chcú predávať. Na tomto mieste teda nielenže môžete ušetriť na nákupoch, ale zároveň tu môžete predávať všetko, čo už nepotrebujete. Predať sa tu dá takmer všetko – knihy, oblečenie, nábytok, elektronika, autá, hudobné nástroje... Stačí sa len pozrieť do pivnice, humna, podkrovia či skríň a prídete na to, že sa Vám doma povaľujú desiatky aj stovky EUR.

Stačí tak málo, aby ste nepotrebné veci predali. Pár kliknutí myšou, vypísať krátky formulár a už len čakáte na mail či telefonát záujemcu.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Kľúčové slová

ako ušetriť, bazár, burza

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.