Aplikácia od Lyoness šetrí čas aj peniaze

Aplikácia od Lyoness šetrí čas aj peniaze

Od teraz nakupujte jednoducho so svojím smartfónom alebo s tabletom, bez toho aby ste museli použiť peniaze alebo karty. Je to pravda nakupovanie s Lyoness je úplne jednoduché. Namiesto nepotrebných vecí vám stačí len mobilný prístroj a App Lyoness a môžete ľubovoľne nakupovať u obchodných partnerov.

Všetky čo umožňuje pohodlný nákup, sa nachádza priamo v App Lyoness. Je v nej k dispozícii mobilná kartu Cashback, vyhľadávač obchodníka vám zas pomôže pri hľadaní partnerského obchodu a zásluhou Location-based Service nájdete rýchlo partnerské firmy Lyoness, ktoré sa nachádzajú vo vašej blízkosti. Okrem toho si máte vždy dostupné informácie o vašich kontách, nákupoch a o členských výhodách. Tiež máte aktuálne informácie o Lyoness prostredníctvom správ, videí a fotografi.

Mobilné poukážky s App Lyoness

S mobilnými poukážkami, ktoré sú základom App Lyoness, môžete jednoducho a pohodlne nakupovať prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu bez toho, aby ste mali pri sebe reálne originálne poukážky.

Získanie mobilných poukážok je s App veľmi jednoduché: zvolíte si cez vyhľadávač obchodného partnera Lyoness, zvolíte požadovanú sumu poukážky a následne s vašim PIN kódom, potvrdíte generovanie poukážky. Následne pri nákupe ukážte na displeji vášho mobilného prístroja generovanú poukážku a profitujte. Už pri kúpe poukážky bude suma Cashback automaticky zúčtovaná na vašom osobnom výplatnom konte.

Všetko pre bezpečnosť

Pri kúpe mobilnej poukážky nemusíte mať strach, autori mysleli na všetko. Kúpa poukážky sa potvrdzuje osobným PIN kódom, ktorý pltaí 15minút od vytvorenia a ak prepadne stačí si vyžiadať nový.

Benefity mobilných poukážok v skratke:

  • Dajú sa vystaviť jednoducho, rýchlo a bezpečne;
  • nepodliehajú dátumu splatnosti;
  • dajú sa vystaviť na akúkoľvek sumu;
  • fungujú všade, kde je mobilné internetové spojenie;
  • členovia Lyoness profitujú z tradičných členských výhod (Cashback a vernostné výhody);
  • členské výhody budú automaticky zúčtované po nákupe;
  • absolútna kontrola nákladov pre používateľov.

Na čom beží Lyoness App

Samozrejme beží na Android a iOS k dispozícií na Lyoness Store. Pre používateľov iných platforiem ako Symbian, Blackberry alebo Windows Phone je k dispozícii webový App na m.lyoness.net s bežnými funkciami natívnych aplikácií.

zdroj: www.lyoness.com

Stiahnite si aplikáciu pre:

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.