Chcete šetriť a neviete ako? Používajte LED produkty!

Chcete šetriť a neviete ako? Používajte LED produkty!

Naše LED svietidlá ponúkajú nasledujúce výhody: Vynikajúce riadenie teploty pre dlhšiu životnosť svietidiel (až 50.000 hodín) Nižšia spotreba energie znamená vyššiu energetickú účinnosť a tým pádom nízke náklady na elektrickú energiu. Vďaka malým rozmerom majú naše svietidlá vačšiu flexibilitu a umožňujú vačšiu variabilitu osvetlenia. Aj pri malých rozmeroch sú naše svietidlá robustné a pevné, nemajú žiadne vlákna, ktoré môžu byť poškodené v dôsledku menšieho nárazu alebo vibráciami. Naše svietidlá neemitujú žiadne IR ani UV žiarenie, čiže nepriťahujú toľko hmyzu a sú bezpečné pre človeka. Svietidlá nepotrebujú nijaký čas na nábeh ako napriklad halogénové žiarivky, rozsvietia sa okamžite. Veľkou výhodou je, že neobsahujú žiadne jedovaté prvky ako napríklad olovo, ortuť alebo xenón, čiže naše výrobky sú veľmi šetrné k životnému prostrediu a pomáhajú zachovať zelenšie životné prostredie pre budúce generácie.

Ultra-úsporné osvetlenie v porovnaní s konvenčnými technológiami: Naše LED výrobky môžu dodávať rovnaké množstvo svetla, za použitia len 10 až 15% energie oproti tradičným žiarovkám. Toto obrovské zníženie spotreby energie umožňuje spotrebiteľom ušetriť stovky eur v priebehu života každého svietidla.

Príklad použitia : naša LED žiarovka dokáže nahradiť 60 wattovú klasickú žiarovku pri použití iba 7 wattov. Vo svojej životnosti 50.000 hodín, bude konzumovať asi 350 kw. Počas toho času, nikdy nebude musieť byť nahradená. Klasická 65 wattová žiarovka má životnosť 2.000 hodín. Ak chcete porovnať svetelný výkon a životnosť tak klasická žiarovka spotrebuje 3000 kw, a je potrebné ju vymeniť asi 25 krát..

Je to jednoduchý príbeh … úspora cca 400 € za životnosť LED žiarovky

Naše LED svietidlá sú navrhnuté tak, aby mali životnosť až 50000 hodín.

Čo je 50.000 hodín? Je to 25 násobok životnosti klasickej žiarovky a 5 násobok životnosti priemerných kompaktných žiariviek (CFL). V skutočnosti, ak ste spustili našu LED žiarovku po dobu 6 hodín každý deň, vydrží Vám 23 rokov. To je čas keď ubehnú 5 krát prezidentské voľby, je to priemerný čas na rekonštrukciu domu. Pre majiteľov domov, dvadsaťpaťkrát dlhšia životnosť ako žiarovky znamená o 25 menej šancí k pádu z rebríka. Pre majiteľa podniku, to znamená nižšie nároky a náklady na údržbu.

Nasadenie LED svietidiel vo výrobe znižuje energetickú náročnosť a vyžaduje podstatne menej elektrickej energie ako žiarovky alebo CFL. S našimi LED produktami už nemusíte vyhadzovať vypálené staré žiarovky a žiarivky s obsahom jedovatých látok . Všetky naše LED žiarovky sú bez obsahu ortuti a iných toxických materiálov, jasné víťazstvo pre životné prostredie.

Krásne, príjemné svetlo. Nádherné osvetlenie z LED diód? Je to pravda – inovácia, ktorá osvetľuje okolie a ľudí vo svetle plnom živých farieb. Zažite všetky výhody LED osvetlenia, bez vysokých nákladov na energiu a vplyvu na životné prostredie.

FARBY úplne odhalené? Nie je to vaša predstavivosť – to je veda. Svetlo vyžarujúce z našich LED je prirodzenejšie ako CFL (úsporné žiarivky). Naše svetlá majú lepšie podanie farieb, takže všetko, čo je pod nimi vyzerá realistické a živé. Vyberte si teplé alebo studené osvetlo. Teplé svetlo dáva tradičný a luxusný pocit, ktorý majitelia domov očakávajú. Studené osvetlo vytvára efektívne pracovné prostredie a prináša súčasný pohľad na domov. Teplá biela je vhodná do relaxačných zón, ako napríklad obývacia izba, spálňa,detská izba. Studená biela je vhodná do pracovných zón, napríklad kuchyňa, dieľňa, kancelária atď. Podľa skúseností na chodbu, wc a kúpeľňu je vhodná ako studená, tak aj teplá biela. Všetko však závisí od subjektívneho pocitu.

Povedzte NIE oslneniu a nepríjemným odleskom! Naše svetlá sú navrhnuté tak, aby sa hladko miešali s architektúrou. Proprietárne rozptylové sklo a reflexný systém poskytuje optimálne rozloženie svetla, ktoré jemne obmýva steny a dostatočne osvetľuje pracovnú plochu. LED diódy nie sú viditeľné, takže nebudete rušení odleskami a iritujúcim oslnením. Jediné, čo zažijete, je život pod krásnym, žiariacim svetlom.

Cena LED žiarovky sa Vám vráti cca za 1,5 roka a poskytujeme záruku 2 roky- kvalita a rýchla návratnosť investície.

Chcete ušetriť? Nakupujte LED produkty na www.ledi.sk!

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (2)

 • Martin
  16 Máj 2012 v 08:30 |

  LED osvetlenie je v dnešnej dobe najúspornejšie z hľadiska spotreby elektrickej energie!

 • Michal
  Michal
  19 November 2012 v 14:59 |

  Vie mi niekto poradiť, či môžem nahradiť klasickú žiarovku nejakou LED žiarovkou napr. z toho e-shopu: www.ledboom.sk ???

  Rozmýšlam nad tým, že vyskúšam LED žiarovky, ale neviem akú žiarovku si mám vybrať do svietidla namiesto klasickej 100W žiarovky. Na daný e-shop sa pýtam, nakoľko mi je sympatický a zvažujem, že tam nakúpim. Chcem sa len dobre rozhodnúť pred nákupom, aby som si neobjednal niečo čo mi nebude sedieť.

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

 • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
 • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.