Freerider SkateCycle

Freerider SkateCycle

Freerider Skatecycle je nový, inovatívny produkt pre voľnú jazdu od štúdia Brooklyn Workshop, ktoré na trh prináša nové netradičné produkty.

Freerider Skatecycle kombinuje jazdné techniky skateboardu, snowboardu a casterboardu. Nie je potrebný ani jediný dotyk zeme, aby ste si užívali voľnú jazdu na vašom Freerideri - rozpohybujete ho robením oblúčikov, pri ktorých je pohyb úplne prirodzený. Čím viac jazdných skúseností získavate, tým menej energie musíte vydať k zvýšeniu alebo udržaniu rýchlosti. Využiť ho môžete nielen na cestách, ale aj v skateparkoch na rampách, kde môžete na ňom vyskúšať bláznivé kúsky ako jazda na zadnom kolese, skákanie do výšky, preskakovanie prekážok a rôzne ďalšie triky, ktoré vás napadnú.

Americká spoločnosť Brooklyn Workshop prichádza so starostlivo spracovaným designom a vysoko kvalitnými kolesami zo špeciálnej polyuretánovej zmesi, ktorá zaisťuje rýchlosť a priľnavosť k zemi. Rám Freerideru je vyrobený z odolného kompozitu navrhnutého tak, aby ho jeho vlastník mohol nosiť cez rameno. Freerider je vyrobený tak, aby ste ho mohli rozobrať na jednotlivé súčiastky a jednoducho opraviť alebo upravovať.

Skatecycle získal v roku 2010 ocenenie IDEA Bronze (International design excellence award), na ktorom má nemalý podiel aj jeho dizajnér Antonio Medze. Vďaka tomu bol zaradený do permanentnej expozície v múzeu Henryho Forda.

Za 139,99 €, ktoré Freerider Skatecycle stojí, si užijete kopec zábavy a adrenalínu. Táto novinka by určite nemala chýbať žiadnemu nadšencovi moderných vychytávok.

 

Technické parametre SkateCycle:

  • Freerider Skatecycle je určený pre voľnú jazdu i rampy.
  • balenie obsahuje jeden Freerider Skatecycle, návod na použitie a údržbu vrátane náradia k jeho oprave
  • jediná univerzálna veľkosť (približne 81.3cm x 16.5cm x 22.9cm)
  • váha približne 3.3 kg
  • 9" polyuretánové kolesá
  • jediný plast predstavujú blatníky pre úplnosť designu

Zdroj: www.skatecycle.sk

Get Adobe Flash player

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.