Krém proti vráskam Môj krémik

Krém proti vráskam Môj krémik

Túžite si udržať vašu pleť pružnú, hladkú, jemnú a prirodzene hydratovanú? Chcete úspešne bojovať proti vráskam a starnutiu pokožky? Môj krémik je exkluzívny kozmetický krém s obsahom látok aktívnych v boji proti vráskam.

Krém je vytvorený na základe najnovších poznatkov o starnutí pokožky. Ihneď po aplikácii budete cítiť, že vaša pleť je hebkejšia, rozjasnená, vláčna a napnutá. Krém sa rýchlo vstrebáva a pokožka nezostáva mastná.

 

Spomaľte starnutie pleti

Približne 80% starnutia pokožky je zapríčinené dvonkajšími faktormi. Elimináciou týchto faktorov umožňujeme pokožke prirodzene sa regenerovať, fungovať a udržiavať si jej prirodzené mechanizmy. Unikátna kombinácia vyše 15 aktívnych látok, akými sú najmä extrakty z morských rias, kyselina hyalurónová, kyselina listová, komplexy Activecell a Elasticell, napomáha udržať prirodzenú funkciu a pokožky, vďaka čomu bude vaša pleť stále svieža a vy prirodzene krásna a spokojná.

 

O našom kréme proti vráskam by ste mali vedieť týchto 5 faktov:

  • Obsahuje kombináciu viac ako 15 aktívnych látok pre maximálnu účinnosť.
  • Krém obsahuje organické, prírodné zložky, ktoré sú šetrné k vašej pleti, neobsahuje parafinické ropné oleje.
  • Účinnosť krému je cielená proti prejavom vnútorného starnutia pokožky.
  • Unikátne komplexy zamerané priamo na udržanie mladej štruktúry, prirodzenej hydratácie a ochrannej funkcie pokožky.
  • Krém je konzervovaný inovatívnym spôsobom bez parabénov a generátorov formaldehydu.

 

Aktívne látky v boji proti vráskam

Activecell - udržiava prirodzené vlastnosti pokožky, ochrannú funkciu, hydratuje a vyživuje pleť, ochraňuje bunky pred poškodením, upokojuje ju.

Elasticell - pomáha pri udržiavaní mladej štruktúry pokožky na bunkovej úrovni, redukuje degradáciu biomakromolekúl a tým napomáha udržať pokožke pružnosť, objem a primeranú hydratáciu.

aNMF - obsahuje hydroregulačné látky, ktoré sú súčasťou prirodzeného zvlhčujúceho faktoru pokožky, tým podporujú prirodzenú funkciu a udržujú prirodzenú kožnú hydratáciu.

Výťažok z červených morských rias - napomáha udržať integritu vrchnej vrstvy pokožky, pružnosť, objem a primeranú hydratáciu.

Výťažok z hnedej morskej riasy - pomáha pri udržiavaní mladej štruktúry pokožky na bunkovej úrovni.

Phytosqualan® - 100% rastlinného pôvodu, napomáha udržať prirodzené vlastnosti pokožky.

Biophytosebum® - prírodný produkt pochádzajúci z bio olivového oleja, poskytuje pleti potrebnú hydratáciu a výživu.

Kyselina listová - kľúčová pre správnu funkciu a ochranu DNA pre poškodením.

Kyselina hyalurónová - udržiava pokožku prirodzene hydratovanú a pružnú, podporuje prirodzenú funkciu kožných buniek.

Niacinamid - zlepšuje ochrannú funkciu kože, napomáha udržiavať prirodzené procesy v pokožke.

 

Kúpa krému proti vráskam bez rizika

Naša spoločnosť si je istá vysokou kvalitou nášho krému, a zároveň nám mimoriadne záleží na vašej spokojnosti. Preto umožňujeme našim zákazníkom kúpu krému proti vráskam Môj krémik bez rizika:

  • Záruka vrátenia peňazí pri odstúpení od kúpy: Zo zákona máte právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru, my sme však túto lehotu predĺžili na 30 dní.
  • 100% garancia spokojnosti: Ak sa Vám náš krém neosvedčí ani po 90 dňoch používania, tak nám ho jednoducho pošlete naspäť a my Vám vrátime Vaše peniaze.

 

Náš krém proti vráskam hodnotili zákazníčky:

pleť bez vrásokKrém sa ľahko natiera, hneď sa mi vstrebáva do pokožky, na jej povrchu mi nezostáva mastný film. Pleť mám po natretí prirodzene zvlhčenú a hladkú. Po pár dňoch používania mám pleť pružnejšiu a rozjasnenú. Každý mi hovorí, že vyzerám mladšie. Navyše v oblasti dekoltu sa mi po pár dňoch vyhladili záhyby.
pani Sibyla M. (54), Bratislava

Používaním spomínaného výrobku mám veľmi dobré skúsenosti. Mám citlivú pokožku a väčšina kozmetických prípravkov vyvolala alergickú reakciu. Aj z tohto dôvodu som pristupovala k tomuto novému prípravku opatrne, no vďaka zloženiu na prírodnej báze, nedošlo k žiadnym vyrážkam ani sčervenaniu. Práve naopak. Už po pár dňoch používania mi pokožka tváre, krku ako keby "ožila". Jemné vrásky sa stratili, na dotyk bola pružnejšia a vplyvom príjemného hydratačného účinku som mala pocit okamžitej regenerácie. Viem, aké problematické je nájsť vhodný prípravok na starostlivosť o pleť, ak trpíte precitlivenosťou pokožky...mňa tento krém presvedčil.
pani Katarína O. (35r.), Nové Zámky

Kúpte si krém proti vráskam Môj krémik ešte dnes a registráciou na stránke www.mojkremik.sk získate skvelú zľavu!

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.