Kupujete či predávate dom, hľadáte prenájom?

Kupujete či predávate dom, hľadáte prenájom?

Väčšina z nás už kupovala nový dom či byt a zároveň sme potrebovali predať ten starý. Našťastie časy podávania inzerátov do tlačených periodík a zdĺhavé vyhľadávanie vysnívanej nehnuteľnosti v neprehľadných inzertných časopisoch sú už dávno za nami. Dnes tu máme internet a prehľadné ponuky realitných serverov.

Dokážeme nájsť viacero výhod realitných portálov oproti klasickým inzertným novinám a časopisom. Ponuka realít na internete je niekoľkonásobne väčšia. Do novín sa určite nezmestia všetky ponuky nehnuteľností, pri ktorých je len skromný popis a väčšina je bez fotografie. Oproti tomu na internete si prečítate o ponúkanej nehnuteľnosti množstvo informácií, ktoré sú sprevádzané viacerými fotografiami a Vy tak hneď viete, či Vás ponuka zaujala alebo nie. Ďalšou obrovskou výhodou je aktuálnosť. Na internet sa inzeráty pridávajú každú chvíľu, nemusíte čakať týždeň aj viac na noviny, v ktorých možno nájdete už medzičasom predané nehnuteľnosti.

Medzi portály s najväčšou ponukou nehnuteľností patrí určite X Reality, kde nájdete ponuku až 150 000 inzerátov ako od súkromných osôb, tak aj od viac ako 3 000 realitných kancelárií. Či už bývate v Bratislave, pod Tatrami alebo v Prešove, nájdete tu ponuku pre každé miesto. Cez prehľadný filter si nájdete ponuky realít pre Vás šité na mieru. Nestrácate tak čas prezeraním desiatok až stoviek ponúk, o ktoré v skutočnosti nemáte záujem.

X – Reality a nehnuteľnosti patria k sebe. Hľadáte dom, byt, pozemok, víkendovú chalupu, garáž, kanceláriu či iné priestory? Nájdete tu všetky druhy nehnuteľností a akékoľvek tu môžete aj predávať. Nechcete predávať ani kupovať, ale hľadáte prenájom? Na X-Reality nájdete aj širokú ponuku prenájmu realít. Tak neváhajte a pozrite si ponuku na X – Reality.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Kľúčové slová

nehnuteľosti, prenájom, reality

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.