Kupujute plavky 2013? V nákupných centrách máte smolu

Kupujute plavky 2013? V nákupných centrách máte smolu

Zháňate v tomto období na rýchlo plavky? Pravdepodobne sa vyberiete do najväčších nákupných centier v našom hlavnom meste a očakávate širokú ponuku a možnosť veľkého výberu. Budete potešení alebo vo vás zavládne sklamanie a poviete si, že ste radšej mali sedieť doma? Tento pokus sme urobili za vás.

Poslali nás do kútika

Navštívili sme tri nákupné centrá v Bratislave (Avion, Aupark a Polus) a pokúšali sme sa zohnať dámske a pánske plavky. Potenciálnych obchodov, v ktorých sa môžu plavky nachádzať sú tu desiatky. Záleží na tom, o aké modely plaviek máte záujem. Väčšina dám túži mať sexi bikini, kvalitné a zároveň módne plavky, ktoré vydržia nielen jednu sezónu.

bikiny, bikini, plavky, plavky 2013, plavky online, plavky alyssa, plavky marko, plavky liliana, námornické plavkyV našom hľadáčiku boli obchody zaoberajúce sa módou a športovým oblečením. Prišli sme do prvého obchodu známej športovej značky a po našej otázke, kde môžeme nájsť dámske a pánske plavky, nám predavačka ukázala kútik, kde na nás pozerali štyri dámske plavky a päť kúskov pánskych plaviek. Ešte vraj nie je sezóna a tovar im bude dodaný až o mesiac. Takto podobne sme dopadli aj v ostatných obchodoch.

Nakupujte online

Ak nechcete zbytočne strácať čas aj peniaze (lebo čas sú peniaze, resp. ten čas môžete stráviť užitočnejšie, napríklad so svojou rodinou), tak vám odporúčame nákup plaviek cez internet.

 

bikiny, bikini, plavky, plavky 2013, plavky online, plavky leah, plavky marko, plavky liliana, retro plavkyPlavky v internetových obchodoch nájdete 365 dní v roku a 24 hodín online. Veľa ľudí si povie, že plavky si potrebujú vyskúšať a cez internet by si ich nekúpili. To je jedna strana mince. Druhá je, že taký výber ako je na internete, nikde inde nenájdete a ak vám plavky nesadnú, môžete ich do 7 pracovných dní vrátiť. Tak znie zákon o zásielkovom predaji. Väčšie a serióznejšie internetové obchody majú túto dobu predĺženú pre väčšie pohodlie svojich zákazníkov. Naviac si plavky vyskúšate v pokoji a v pohodlí svojho domova.

bikiny, bikini, plavky, plavky 2013, plavky online, plavky paloma, plavky marko, plavky liliana, plavky pre moletkyNa internete sa tak jediným klikom dostanete do sveta plaviek so širokou ponukou. Najväčšie internetové obchody majú v ponuke až niekoľko stoviek plaviek. Internetový obchod Liliana.sk má v sezóne okolo 600 modelov dámskych a pánskych plaviek, od apríla majú v ponuke plavky 2013 pre prichádzajúcu letnú sezónu. Ak nie ste s tovarom spokojní, môžete ho do 14 dní vrátiť alebo vymeniť zaslaním na ich adresu. Prípadnú reklamáciu riešia výmenou za nový kus, aby zákazník mal svoj tovar čím skôr späť. Nákup plaviek v tomto e-shope odporúčame. Ak nechcete zabíjať čas nakupovaním v obchodných centrách a prísť znechutení domov, nakupujte online!

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (1)

  • Loly
    21 Jún 2013 v 12:34 |

    Cez internet majú ľudia možnosť výberu z ďaleko viac modelov ako v kamennej predajni, čo je možno niekedy na škodu ( ľudia si nevedia vybrať ak im je ponúknutých veľa podobných modelov s podobnými cenami. Inak parádny článok, ďakujem

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.