Motivačná literatúra na upbook.sk

Motivačná literatúra na upbook.sk

Každý z nás je určite obklopení rodinou a blízkymi priateľmi. Počas kalendárneho roka vstaneme do dní, keď naši najbližší oslavujú svoj sviatok, výročie alebo blížiace sa Vianoce. Vtedy všetci premýšľame ako obdariť svojich najbližších originálnym darčekom a každý rok je ťažšie a ťažšie niečo vymyslieť. Darovanie kníh je už stáročia stará, ale stále neotrepaná tradícia ktorá má svoje čaro. Možno si poviete, že vaši blízky neradi čítajú a tak ich kniha nemôže osloviť. No osobne som presvedčený, že ak navštívite internetové kníhkupectvo www.upbook.sk tak sa váš názor zmení. Máme pre vás a vašich blízkych ponuku knižných titulov z oblasti, ktorá na nás vplýva každý deň a je ňou sám život. Istotne každý jeden z nás si občas položí tieto otázky :

  • Prečo sa nám nedarí, ale nášmu susedovi sa zrejme darí aj za nás ?
  • Prečo nevieme vystupovať so sebavedomím v spoločnosti, alebo pred svojí šéfom v práci ?
  • Prečo sú bohatí bohatšími a chudobní chudobnejšími ?
  • Prečo naša firma stagnuje aj napriek tomu, že pracujeme zo všetkých síl ?
  • Prečo sa firmám ako Google alebo Apple tak úspešne darí?
  • Je za úspechom skryté niečo špeciálne čo ja alebo vy nikdy nemožeme objaviť ?

Knihy z našej ponuky vám poodhalia odpovede na vyššie položené otázky. Často krát autori kníh o osobnom raste, úspechu či podnikaní používajú úplne jednoduché písanie a metódy, ktoré vás zavedú priamo do ich životov, začiatkov podnikania, problémov ktoré ich zastihli a čítaním zistíte, že sú to vlastne tiež obyčajní ľudia ako my. Jediným rozdielom ktorý ich odlišuje od ostatných je, že sú to ľudia ktorí namiesto kladenia vyššie uvedených otázok hľadajú reálne a funkčné odpovede. Aj vďaka čítaniu kníh ktoré nájdete u nás sa môžete posúvať dopredu vy alebo tí ktorých obdaríte v každej oblasti vašich životov.

Pripravili sme vám kategórie ako napríklad : Kariéra, Osobný rozvoj, Podnikanie ,Životný štýl, Marketing a dokonca aj antikvariát. Pozývame vás na návštevu nášho kníhkupectva z pohodlia vášho domu, lebo ako sa zvykne vravieť :

Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť a v našom prípade čítať.

internetové kníhkupectvo www.upbook.sk

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.