Oblečenie pre psov – rozhovor

Oblečenie pre psov – rozhovor

Oblečenie pre psov je v poslednej dobe veľmi diskutovanou témou. Stále častejšie sa na uliciach stretávame s vyobliekanými psíkmi do rôznych elegantných oblečkov, svetríkov, overalov a podobných vecí určených pre psíkov a ich majiteľov. Stále viac majiteľov psíkov kupuje pre svojich psích miláčikov okrem kvalitného jedla či hračiek aj oblečenie. V dnešnom rozhovore sa zameriame na to prečo sa ľudia rozhodli svojich psov obliekať a dozvieme sa aj o budúcnosti tohoto odvetvia. Na záver sa opýtame čo všetko nájdete v jednom internetovom obchode venovanom práve oblečeniu pre psov.

O oblečení pre psov sme sa rozprávali s prevádzkovateľkou internetového obchodu, chovshop.sk, ktorý ponúka oblečenie pre psov s Mgr. Janou Nociarovou.

Prečo ste sa rozhodli predávať práve oblečenie pre psov?

Tak ako bolo už v úvode rozhovoru napísané oblečenie pre psíkov sa stáva čoraz viac diskutovanou témou. Stále viac majiteľov nakupuje pre svojich psíkov oblečenie a preto som sa aj rozhodla vyskúšať spustiť internetový obchod www.chovshop.sk s oblečením pre psov.

Prečo začali ľudia obliekať svojich psích miláčikov?

Táto móda k nám tak ako napokon každá móda prišla zo západných krajín. Začali ju určite veľmi známe “celebrity”. No a ľudia sa učia veľmi rýchlo. Obliekanie psov má samozrejme aj iné pragmatickejšie dôvody ako iba túžbu skopírovať správanie známych ľudí.

Dôvodov na obliekanie psov je určite viac. Prvým je fakt, že ľudia začali vo svojich bytoch a domoch chovať veľmi malé plemená psíkov. Tieto plemená potrebujú veľkú starostlivosť hlavne v oblasti udržania telesnej teploty počas vychádzok. Oblečenie pre psov je jednou z možnosti ako zabezpečiť, aby psík neprechladol. Druhým nie menej dôležitým dôvodom je potreba dať svojmu psovi kompletnú starostlivosť a medzi tieto potreby hlavne teda u malých plemien určite patrí aj oblečenie pre psov. No a posledným dôvodom, ktorý ma napadá je potreba majiteľa odlíšiť sa od ostatných majiteľov psíkov. No a tu má majiteľ naozaj veľké množstvo možností. Ponuka oblečenia je naozaj veľká a hlavne pestrá.

Myslíte si, že vyobliekaných psíkov bude na uliciach ešte viac?

Myslím si, že na Slovensku móda oblečenia pre psov práve začala a naďalej sa bude rozvíjať. O desať rokov bude skôr vzácnosťou ak stretneme na ulici psa bez oblečenia. Určite sa to bude viac týkať malých plemien psíkov, ale postupne táto zaujímavá móda prenikne aj k majiteľom väčších plemien. Oblečenie pre psov sa určite bude používať za zlého počasia (pršiplášte pre psov). Samozrejme v zimných mesiacov, keď bude vonku mrznúť (Kabátiky pre psov). Verím, že sa máme v oblasti oblečenia pre psov na čo tešiť.

Čo tvorí hlavnú ponuku internetového obchodu www.chovshop.sk

Milovníci psíkov môžu na stránke nájsť širokú ponuku oblečenia pre psov ak by som to mohla vymenovať dúfam teda, ýe si spomeniem na celý sortiment nášho oblečenia. Ponúkame teda:

  • Svetríky pre psov
  • Bundičky pre psov
  • Overaly pre psov
  • Mikiny pre psov
  • Župany pre psov
  • Pršiplášte pre psov
  • Tričká pre psov

Samozrejme súčasťou ponuky sú aj iné pomôcky pre psov a samozrejme nesmú chýbať ani hračky pre psov. Ak hľadáte pre svojho psíka oblečenie, hračku, alebo inú pomôcku jednoducho si vyberte na našej stránke www.chovshop.sk.

Za rozhovor ďakujeme Mgr. Jane Nociarovej

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.