Orgonit a orgonový harmonizér

Orgonit a orgonový harmonizér

Orgonit a orgonové harmonizéry nás chránia pred elektromagnetickým žiarením (smogom), ktorý nás v súčasnom svete obklopuje na každom kroku. Zároveň majú harmonizujúce účinky, čistia a nabíjajú nás, ako aj náš okolitý priestor životadárnou orgonovou energiou.

Orgonity

Orgonity sú transformátory negatívnej deštruktívnej energie aj negatívnych myšlienkových foriem energie. Dá sa povedať, že sú to naše "práčky" energie.

Ako základný materiál pri výrobe orgonitov používame polyesterovú živicu. Aj keď sa jedná o synteticky spracovávanú živicu, má pre orgonity dôležitý organický základ – ropu, ktorá je organický produkt našej matky Zeme. Z tejto živice je neporovnateľne účinnejší orgonit ako z iných živíc, aj keď prírodných (napr. z včelieho vosku, palmového vosku ...). Naše výsledky nám potvrdili ľudia znalí "videnia" energií na základe ich meraní a po komunikácií s kolegami výrobcami orgonitov aj zo zahraničia. Takisto sú tu naše niekoľkoročné vlastné skúsenosti a v neposlednom rade sú to skúsenosti a ohlasy našich zákazníkov.

Dosah pôsobenia orgonitov

Mnohých ľudí zaujíma, na akú vzdialenosť pôsobia orgonity. To samozrejme záleží od množstva negatívnych žiaričov v priestore, alebo v jeho blízkosti, kde ho chceme aplikovať. Napríklad ak má niektorý orgonit dosah napríklad 150 m, ale váš priestor (dom, byt, pracovisko) je viac zahltený elektrosmogom, alebo máte lokalizovanú geopatogénnu zónu, pracovný rádius orgonitu môže byť v takom priestore menší, ako za bežných okolností.

Životnosť orgonitu

Orgonit z polyesterovej živice je adept na veľmi dlhý život, teda ak sa ho nerozhodnete zničiť hrubou silou alebo ohňom. Ešte sa vlastne nevie, presne aká dlhá je životnosť orgonitu, keďže v takejto forme, ako ho tvoríme my aj iní výrobcovia, je známy len od roku 2000. Nemusíte sa ale obávať umyť orgonit vodou a priame slnečné žiarenie mu tiež neublíži.

Orgonový harmonizér

Orgonový harmonizér nám pomáha pri duchovnom raste a duchovnej premene, pomáha uvoľňovať staré traumy a emócie, ktoré nám bránia vyvíjať sa...

Jeho názov je odvodený od Orgonu. Je to výrobok z organickej alebo polyesterovej živice a kovových pilín (anorganická časť). Do orgonového harmonizéra sa pridávajú kryštály alebo iné minerály ako napríklad ametyst, ruženín, malachit, šungit..., čím sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životadárnu Orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú. Vzniká tak veľmi rýchly až chaotický pohyb energie, čo spôsobuje, že pri opúšťaní orgonového harmonizéra sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú – pozitívnu energiu.

Priestorový orgonový harmonizér, položený v priestore slúži na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým elektromagnetickým žiarením (smogom) z elektrických spotrebičov ako sú naprílad televízor, počítač, monitor, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody.... Orgonové harmonizéry - orgonity navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu. Orgonitové prívesky môžete mať stále so sebou, a tak vás pred deštruktívnou energiou okolia môžu chrániť neustále.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.