Pareo. Hit leta, ktorý vás šokuje svojou jednoduchosťou

Pareo. Hit leta, ktorý vás šokuje svojou jednoduchosťou

Leto klope na dvere čoraz hlasnejšie a vy ešte nie ste stále pripravená? Máme tip, ktorý vás poteší a možno aj trochu prekvapí.

Predstavte si, že sa chystáte na úžasnú letnú dovolenku, ktorá má však jeden veľký háčik. Zo sebou si môžete vziať okrem plaviek len jeden kus oblečenia. Rozmýšľate, čo by to tak mohlo byť? Odpoveď je úplne jednoduchá – pareo.

Pareo alebo sarong či kikepa. Stále to isté. Je to jeden kus látky, ktorý dokážete zmeniť podľa vašej chuti. Nechcete sa príliš odhaľovať? Urobte so svojho parea šaty alebo dlhú sukňu. Alebo naopak, cítite sa zvodná a sexi? Z vášho parea urobíte ľahko aj minisukňu, ktorou očaríte nejedného muža.

fuksiové pareo, fialové pareo, ružové pareo, pareo k plavkámPareo je kus látky látky, ktorý dokážete veľmi jednoducho premeniť na štýlový doplnok. Väčšinou je ladený do pestrých letných farieb, prípadne ho zdobí krásny kvet. A čo je najdôležitejšie, pareo ideálne dopĺňa vaše plavky. Môžete si obviazať okolo bokov a zrazu dostanete úplne iný vzhľad.

Pareo dostanete kúpiť v každom dobrom internetovom obchode. Napríklad na stránkach eshopu Liliana.sk si k pareu nájdete aj krásne plavky 2013.

Ak ešte neviete, čo letí túto sezónu, je najvyšší čas, aby ste vhodne doplnili svoj šatník.

biele pareo, pareo, pareo online, šatka na plavky pareo khaki, sarong, plážové pareo, kikepa dlhé pareo, čierne pareo, pareo online, parea

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Kľúčové slová

kikepa, pareo, plavky, sarong

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.