Pravé kožené výrobky LandLeder

Pravé kožené výrobky LandLeder

Túžite po vôni kože? LandLeder je nová značka – ktorú si obľúbilo mnoho zákazníkov nášho eshopu.

Všetky kožené výrobky LandLeder ktoré nájdete v našej ponuke sa prezentujú krásne vypracovanou kožou s precíznym vypracovaním. Tomu však predchádza výber najkvalitnejších koží ktoré neskôr vo výrobe upravia ekologickým spôsobom a prípravkami založenými na rastlinnej báza. Dosiahne sa tak zvláštny efektom zaujímavý vzhľad povrchu.

 

 

Kožená taška

Nová tohtoročná kolekcia kožených tašiek LandLeder obsahuje vynikajúco vypracované pánske ale aj dámske tašky na rameno - kabely a brašny rôznej veľkosti, tiež príručné tašky a taštičky. Popruhy určené na ramenné nosenie sú podšívané pevnou hrubou textíliou, ktoré si podľa výšky postavy môžete nastaviť do dĺžky až 150 cm. Je veľmi jednoduché popruh prispôsobiť výške postavy a noseniu na rameno alebo cez plece.

Pre milovníkov kože kombinujúcich viaceré kožené doplnky v jednom štýle, určite poteší ponuka kožených peňaženiek. Ku každej taške a taštičke je možné nájsť a zakúpiť si aj koženú peňaženku väčšieho alebo menšieho typu v takom istom prevedení kože.

Dôležitá je starostlivosť a ošetrovanie kožených výrobkov

Nie menej dôležité pre zachovanie kvality kože je aby nedošlo k jej hlbokému premáčaniu vlhkosťou. Pri povrchovom namočení (napr. pri daždi) je potrebné kožu nechať voľne uschnúť. V žiadnom prípade nekladieme kožený výrobok na radiátor alebo do blízkosti vykurovacích telies.

Bežné znečistenie ktoré vznikne každodenným používaním môžete čistiť mierne vlhkou handričkou a nechajte dobre uschnúť. Na škvrny a mastnotu sú na trhu dostupné špeciálne čistiace prostriedky - peny alebo spreje.

Kožená peňaženka

Potom sa použijú prípravky na oživenie kože - prípravky s obsahom prírodných olejov alebo tukov, ktoré dodajú koži vláčnosť. O vhodnosti prípravkov sa vždy poraďte priamo pri kúpe v obchode.

Nezabudnite že investícia do kože sa vždy oplatí. Kvalitné kožené výrobky nadčasového dizajnu nepodliehajú móde, pristanú a páčia sa tak ženám ako aj mužom v každom veku. Pri troche pozornosti a pravidelnej starostlivosti Vám budú slúžiť dlhé roky.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.