Schindeleho minerály – zdravie ukryté v kameňoch

Schindeleho minerály – zdravie ukryté v kameňoch

Trápi Vás dna, cukrovka, vysoký krvný tlak, reumatizmus, osteoporóza či iné choroby znižujúce úroveň Vášho života? Vyskúšajte Schindeleho minerály, ktoré sú účinným potravinovým doplnkom pri mnohých chorobách a bolestiach.

Schindeleho minerály pomáhajú aj pri akútnych a chronických zápalových ochoreniach, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, svalových kŕčoch, migrénach, kŕčových žilách, cievnych problémoch, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony. Rovnako sú účinné aj pri navonok viditeľných chorobách, ktoré Vám znepríjemňujú život - pri kožných problémoch - exémy, psoriáza (lupienka), rôzne vyrážky, hnisavé kožné procesy, pri nadmernom vypadávaní vlasov, ale napríklad aj pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri depresívnych stavoch, únave, hučaní v ušiach, neuralgických bolestiach, menštruačných problémoch, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

 

Ako Schindeleho minerály fungujú?

Výnimočnosť Schindeleho minerálov spočíva v pôsobení ich magnetického poľa, ktoré na submolekulárnej úrovni znovuobnovuje pôvodnú stavbu tkaniva, samozrejme za bohatého prísunu stavebných látok - minerálov, ktoré sú k jeho budovaniu nevyhnutné. Schindeleho minerály sú prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, železa, vápnika, horčíka a značného množstva stopových prvkov ako chróm, meď, mangán, zinok, ...

Nedostatok minerálov má za následok výskyt mnohých chronických problémov, ktorým trvalý prísun Schindeleho minerálov zabraňuje. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, ani pri dlhodobej konzumácii týchto minerálov.

 

Ďalšie využitie Schindeleho minerálov

Zo Schindeleho minerálov si môžete vytvoriť napríklad veľmi účinný krém proti vráskam na tvári. Stačí, keď bežný pleťový krém zamiešate s minerálmi v pomere 1:1. Jednoduchým spôsobom získate aj pleťovú masku účinnú proti tvorbe vrások. Stačí, keď v miske spolu dobre premiešate 1 polievkovú lyžicu Schindeleho minerálov, 1 čajovú lyžičku medu a 1 žĺtok. Masku naneste na očistenú pleť, okrem oblasti okolo očí. Po desiatich minútach pôsobenia si opláchnite tvár vlažnou vodou. Možno použiť dvakrát týždenne.

Doprajte si minerálny kúpeľ účinný proti reumatickým bolestiam, únave, pri odstraňovaní vrások, na osvieženie a celkovú telesnú regeneráciu. 500g minerálov rozpustite v 5l horúcej vody (max. 70°C) a tento roztok nalejte do kúpeľa. Počas kúpeľa je potrebné vodu niekoľkokrát dobre premiešať. Kúpeľ v mineráloch by mal trvať asi pol hodiny.

Schindeleho minerály je možné použiť aj pre zvieratá a rastliny.

 

Ako užívať Schindeleho minerály

1 čajovú lyžičku (6g) rozmiešajte vo vode alebo v inom nápoji. Užívajte 1-2 krát denne, deti od 3 rokov jednu lyžičku denne. Najlepšie nalačno 10 minút pred jedlom. 1kg balenie vydrží približne na 6 mesiacov.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o tomto prírodnom liečive? Prečítajte si knihu od samotného objaviteľa a výrobcu Roberta Schindeleho.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.