Sladká Kytica - originálny darček

Sladká kytica - originálny darček

Originalita a jedinečnosť! Ak chceme niekoho obdarovať, zvyčajne kúpime darček kvety alebo dezert. Kytica kvetov po čase uvädne a sladkosti sa zjedia. ...a darček zmizne bez stopy veľmi rýchlo! Každá Sladká kytica originál je pripravená z chutných sladkostí a kvalitných umelých kvetov. Kytice sú trvácne a nemenia tvar ani po dlhých mesiacoch!

Sladká kytica je naozaj univerzálny darček vhodný na najrôznejšie príležitosti. Potrebujete niekoho obdarovať na meniny, narodeniny, výročia či iné sviatočné udalosti? Sladká kytica poteší určite každého, veď v ponuke sú kytice pre ženy, mužov aj deti.

Nepopierateľná pravda je, že kvetmi nič nepokazíme. Kvalita umelých kvetov v Sladkých kyticiach zaručuje veľmi estetickú dekoráciu. Originalitu a jedinečnosť vášho daru prinášajú sladkosti vsadené do týchto kytíc. Sladké kytice sú praktické - sladkosti z kytice sa dajú zjesť a predsa sú dlhotrvajúce vďaka kvalitným umelým kvetom.

Každá Sladká kytica originál ® sa pripravuje ručne a s veľkým dôrazom na kvalitu. Okrem chutných sladkostí a kvalitných umelých kvetov sa kytice vyznačujú aj stabilitou a dlhotrvácnosťou. Všetky hotové kytice prechádzajú skúškou kvality, nezáleží na tvare a veľkosti!

Darujte sladkú kyticu!

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Kľúčové slová

cukríky, darček, kvety, sladká kytica

Komentáre (1)

  • juro
    30 Marec 2012 v 14:08 |

    pre zeny ako darcek dobre tiez som kupil zene..

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.