Turistický batoh ZADARMO

Len do konca októbra 2010 máte možnosť získať značkový turistický batoh zadarmo. Stačí, ak nakúpite v internetovom obchode OutdoorWorld tovar od slovenského outdoorového výrobcu Treksport. Pokiaľ nakúpite tovar značky Treksport nad 120,- EUR, získate zadarmo batoh Treksport Odin 22. Ak Váš nákup tovaru značky Treksport presiahne 250,- EUR, dostanete od nás zadarmo perfektný batoh Treksport Ladakh 55.

V internetovom obchode OutdoorWorld Vám ponúkame kompletný sortiment tradičného slovenského výrobcu Treksport, ktorý vyrába oblečenie, batohy a spacáky výbornej kvality pre horolezectvo, turistiku, ale aj každodenné použitie. Tovar Vám ponúkame za výhodnejšie ceny ako v kamenných obchodoch a túto akciu máme ako jediný internetový obchod. Ako bonus dostanete k objednávke ešte darček navyše.

Navštívte internetový obchod OutdoorWorld, nakúpte tovar značky Treksport a získajte batoh ZADARMO!!!

Batoh Treksport ZADARMO

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (1)

  • Peter
    Peter
    09 September 2010 v 14:56 |

    Využil som túto akciu a s batohom Odin som veľmi spokojný rovnako ako aj so super bundou od Treksportu, ktorú som si v OutdoorWorld kúpil. Tento nákup sa skutočne oplatil.

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.