Obchody začínajúce na D

Dharma - orientálny obchod

Orientálny obchod, etno oblečenie, darčeky, ezoterika, liečivé kamene, dovoz Tibet, Nepál, Čína, India.

de Clars - švajčiarska kozmetika

Švajčiarska liftingová kozmetika už aj na Slovensku! De Clars pôsobí proti vráskam, nedostatočnom okysličení a umožňuje vyniknúť každému typu pleti v najlepšej možnej miere. S de Clars koža znova získava sviežosť, hebkosť a žiarivý vzhľad - ktorý budete schopní cítiť a vidieť!

Danker - kancelárske stoličky a kreslá

Predávame a vyrábame kancelárske stoličky, kancelárske kreslá a doplnky ku kreslám. Z nášho širokého sortimentu kancelárskych stoličiek, kresiel si určite vyberiete.

Diving-shop

Zaoberáme sa predajom potapačských a plaveckých potrieb značky cressi, scubapro, mediving, tusa, seemannsub, suunto, tigulio, iq, bare freediving, plávanie, potápanie, plutvy. Potápačské kurzy PADI, CMAS, ITD, UEF. E-Shop predáva: plavecké potreby, potápačské potreby.

Dewpstore

Predaj meracej techniky, bielej a čiernej elektroniky, počítačovej, satelitnej, svetelnej, solárnej a spájkovacej techniky, napájacích zdrojov, elektronických stavebníc a káblov.

DrinkShop

Moderný online obchod Vám ponúka široké spektrum nápojov a s nimi súvisiaceho tovaru. Jednoduchý nákup z pohodlia domova za výborné ceny. Vyškúšajte www.drinkshop.sk a neoľutujete!

Drezy a kuchynské batérie

V eshope iDrezy.sk predávame kuchynské drezy rôznych druhov - nerezové drezy, kameninové drezy, keramické drezy i drezy pod pracovnú dosku. Vyberte si zo značiek schock, franke, niagara, alveus alebo blanco.

DedraSlovakia.sk

Online katalóg výrobkov predávaných pod značkou DEDRA, nájdete tu originálne darčeky pre mužov aj ženy, potreby pre domácnosť, drogériu, kozmetiku, dekorácie, ekologické čistiacie prostriedky.

Drinks24

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom alko-nealko nápojov, pochutín a iných špecialít.

Držiaky na Tv

Poskytujeme najširšiu ponuku držiakov na LCD plazma LED a 3D Tv a profesionálnych reklamných stojanov na prezentácie. Ďalej ponúkame široký sortiment doplnkov - police na DVD a video, držiaky projektorov, držiaky reproduktorov, krycie lišty kabeláže a dalšie.

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.