Máte záujem o zvýraznenie Vášho eshopu v katalógu nakupujemzdomu.sk? Pridajte si ikonu nášho katalógu na stránkach Vášho eshopu a zadarmo získate tieto výhody:

  • náhľad Vášho eshopu
  • zaradenie hneď za platené eshopy
  • rozšírený popis eshopu
  • ďalšie 2 kľúčové slová (spolu ich teda budete mať 5)

Ikonu na svoju stránku pridáte vložením nižšie uvedeného HTML kódu. Ikona musí byť zobrazená na úvodnej stránke, nie na podstránke tipu Partneri. Zverejnenie ikony je pravidelne kontrolované. V prípade jej odstránenia budú bez upozornenia eshopu odstránené všetky bonusy pridelené v súvislosti s uverejnením ikony.

HTML kód:

<a href="http://www.nakupujemzdomu.sk" title="Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov" target="_blank"><img src='http://www.nakupujemzdomu.sk/images/ikona.gif' width="120" height="60" border='0' alt='Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov' title="Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov" /></a>

Ukážka ikony:

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

Po umiestnení ikony na Vašom eshope nás o tom informujte na mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Po kontrole zvýraznime Váš internetový obchod v zozname.

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.